Slovo generálního ředitele

Vítejte!

Dongwon CZ, se sídlem v Třinci, je dodavatelem komponent pro koncern Hyundai Motor Manufacturing a KIA Slovakia. Specializujeme se na výrobu částí karoserie tj. dveřních rámů a dále bezpečnostních prvků a nosičů palubních desek. S nástupem elektromobility jsme získali nový projekt rám baterie. Tradice vice než 70 let je pro nás zavazující a žene nás kupředu s cílem neustálého zlepšování se.

Novodobé výrobní technologické postupy a perspektivní směry rozvoje nám ukazují, že klíčové výrobní procesy, jimiž jsou tváření a obrábění kovů, hrají klíčovou roli a nadále zůstanou ve strojírenské výrobě základní technologickou profesí, kterou je nutné neustále zdokonalovat.

Za dobu existence více než 15 let si Dongwon v České republice vedl velmi dobře a to i přes ne zcela příznivou hospodářsko-ekonomickou situaci. V automobilovém průmyslu, tomto velmi konkurenčním prostředí, je našim hlavním cílem uspokojit přání našich klíčových zákazníků (HMMC, KaSK). Náš budoucí úspěch podmiňují odpovědnost, tradice, kvalita, inovace a především zaměstnanci naší společnosti.